Raynare

Z Anime-Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Raynare
640px-Reynalle 4.JPG
Postać z High School DxD
Profil
Tytuł Yuuma-chan
Kolor włosów Czarny
Kolor oczu Fioletowe
Rasa Upadły anioł

Raynare to upadła anielica i jeden z pierwszych antagonistów w serii High School DxD.

Wygląd[edytuj | edytuj kod]

Raynare jest piękną dziewczyną, mniej więcej w wieku Isseia (aczkolwiek, zważywszy na fakt że jest upadłą anielicą, w rzeczywistości może być znacznie starsza), o czarnych włosach i fioletowych oczach oraz bardzo atrakcyjnym ciele.

Osobowość[edytuj | edytuj kod]

Raynare sprawia wrażenie słodkiej i niewinnej dziewczyny, lecz w rzeczywistości jest okrutna i kłamliwa (skutecznie udało się jej zwieść Isseia i zbliżyć do niego, a następnie zabić). W trakcie serii ukazuje również swoją tchórzliwą naturę, gdy błaga Isseia o ocalenie jej życia, mimo iż wcześniej szydziła z chłopaka i próbowała go zabić.

Historia[edytuj | edytuj kod]

Niewiele wiadomo o przeszłości Raynare poza tym, że na pewno była aniołem, dopóki nie poełniła jakiegoś niegodziwego czynu, przez co została wygnana z nieba i stała się upadłą anielicą. Dostała wtedy zadanie zlikwidowania Isseia oraz nawiązania kontaktu z Asią. Ukradła dziewczynie jej Sacred Gear, ale wkrótce potem została pokonana w pojedynku przez Isseia, a następnie zgładzona przez Rias.

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

  • Przybrane imię Raynare, Yuuma, oznacza „wieczorne oszołomienie” i jest aluzją do tego, że zaplanowała zamordować Isseia podczas ich pierwszej randki.
  • Wzrost Raynare wynosi 164 centymetrów.