Anime-Wiki:O Anime-Wiki

Z Anime-Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Japonia - kraj fascynujący nie tylko najbardziej zatwardziałych otaku, ale także mnóstwo innych, "normalnych" ludzi.

Wielu dałoby się poszatkować by tylko odwiedzić to święte miejsce, by móc dotknąć stopą ziemi, po której biegają moe licealistki w podkolanówkach i bishuneni, na których widok aż dech zapiera. Dla niektórych jest on swoistą mekką, drugą ojczyzną.

Jednak zanim się tam wybierzemy, lepiej dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Jeśli szanse wybrania się tam są znikome, również, a może nawet tym bardziej, chciałoby się o tym kraju wiedzieć jak najwięcej.

Dlatego właśnie powstało Anime-Wiki, strona, która pomoże ci odnaleźc to czego szukasz w czeluściach Internetu. Znajdziesz tu nie tylko upragniony opis anime, dowiesz się również gdzie w Polsce dorwać Pocky, poznasz typy postaci anime, a także znajdziesz informacje o swojej ulubionej gwieździe.

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Pomóż nam rozbudować wikipedię, a wkrótce będzie tu wszystko, czego tylko można sobie zażyczyć. Anime-Wiki posiada podobne idee jak projekt wikimedia. Pragniemy, aby cała wiedza na temat Japonii była dostępna dla każdego i przez każdego mogła być zredagowana.