Użytkowniczka:Conan

Z Anime-Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Conan - baka. Loli, lubiąca loli. Posiada własnego lolicona, oraz długą kolejkę na to miejsce. Jednakże przysięga, iż nigdy teraźniejszego lolicona nie zmieni. Mimo tego, iż jest wredna i samolubna cechuje ją również altruizm. Nadużywa emotikon. Zawsze garnie się do władzy. Jest niewyobrażalną ciotą - nie potrafi niczego. Strasznie szybko się irytuje, jednakże nienawidzi "obrażania się". Mówiąc szczerze lubi się kłócić, ale w ograniczeniu. Jest sadystką, oraz lekką masochistką. Nieraz mówią, iż to zrzęda i maruda. Ślini się na wszystko co krwawe i brutalne. Uwielbia muzykę rockową, zarówno polską jak i zagraniczną. Prawdopodobnie również posiadaczka synestezji. Zwolenniczka monarchii. Rasistka i elitarystka. Ponoć bawiąca się ludźmi, jednakże sama w to powątpiewa. Dziewczę jest Grammarnazi. Conan to wielka fanka Reny Ryuugu, oraz Leloucha vi Britannia.

Conan w całej swej okazałości

Na Anime-Wiki[edytuj | edytuj kod]

Początki nie zawsze bywają trudne. Tutaj zaczęło się łatwo. 27 lutego, roku pańskiego 2011 o 19:45 Conan weszła na Anime-Wiki, prawdopodobnie dostając link od Dezia. A gdzież poznała administratora tej zacnej strony? Na skupiku zła wszelakiego, szerzej znanego jako on-anime (nie polecam, of course). Założyła na wiki konto o nicku "Higu". Raz na jakiś czas maznęła tu jakiś artykuł. Jednakże nie przywiązywała do tego większej wagi. We wspaniały czas, jakim są wakacje, coś się zmieniło. Conan zaczęła chętniej i częściej odwiedzać wiki. Wkrótce pojawiła się jej uczennica, Użytkownik: Mikazuki. Razem spamiły (ówczesne) chatango i pisały artykuły. Wkrótce Mikan dostała się do elity, a Conan została moderatorką (teraźniejszego) czatu. Conan dużo pomaga Deziowi. To właśnie jej zawdzięczamy wygląd braku avatara, oraz obrazek w tle czatu. Nigdy nie usłyszała od niego "dziękuję". Zamiast upragnionych słów dziękczynnych otrzymała zielony nick na czacie. Pewnej niedzieli Conan dołączyła do Korgalistów, ściągając stamtąd między innymi Rozę, More oraz Goge.


Conan i Dezia wiąże pewien pakt - gdy w ciągu miesiąca odwiedziny na Anime-Wiki będą wynosiły 1000, dziewczę zostanie oficjalnym Bogiem administratora.


Na Świecie[edytuj | edytuj kod]

Conan urodziła się ze związku 99 Imperatora Świętego Imperium Brytanii oraz C.C. Ona i jej starsza siostra - Roza, od zawsze dobrze się dogadywały. Pewnego słonecznego dnia Conan otrzymała od siostry Geassa - Moc Królów, która pozwala na wydanie polecenia, które nie może zostać odrzucone każdemu, komu spojrzy w oczy. Młoda księżniczka została gubernatorką strefy 3. W czasie późniejszym została przeniesiona do 4, oraz 5. Nigdy nie lubiła kierować Mechów. Gdy jej ojciec odszedł na emeryturę, to właśnie ona została królową Świętego Imperium. Rozpoczęła agresywne ataki na inne państwa, kolonizując je. Obecną chwałę imperium zawdzięcza jej - Conan vi Britannia - dyktatorce. All hail Conan!

All Hail Britannia!