Yari no Yuusha no Yarinaoshi

Z Anime-Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Alternatywnie "The Reprise of the Spear Hero"

Historia poboczna serii Tate no Yuusha no Nariagari

Granica między miłościa a fetyszem jest bardzo cienka ...

Autorzy[edytuj | edytuj kod]

Yusagi Aneko

Neet

Wydawane w ComicWalker

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Motoyasu ,Bohater włóczni, ginie w niejasnych okolicznościach , jako jedyne pragnąc mieć szanse zacząć życie jeszcze raz.

Wtedy też orientuje się że znalazł się w dniu w którym został przyzwany do nowego świata , razem z większością wiedzy i umiejętności z poprzedniego życia ,co jeszcze dziwniejsze kobiety maja ryjki i chrząkają zamiast mówić!

Droga nie jest łatwa , a grzebanie w przeszłości rzadko kończy się zamierzonym efektem , ale dla bohatera to upragniona druga szansa.

Uratować przyszłego teścia , zemścić się , a przede wszystkim ... zdobyć ukochaną loli z poprzedniego życia!

Postacie[edytuj | edytuj kod]

Motoyasu Kitamura - bohater tarczy.Odważny i bezkompromisowy. Poprzednie życie i śmierć pomogły mu pozbyć się w dużym stopniu naiwności , zastępując je solidną skłonnością do przemocy , chwilami podprowadzając do poziomu Tarczy z pierwszego życia. Seria wyraźnie uwydatnia słabość do młodych kobiet , sięgającą momentami absurdu(szycia ubrań itd) , szczególności gdy mowa jest o córce tarczy Filo , jak również głęboką niechęć , zaczerpnięta jeszcze z Japonii . do kobiet materialistek i hedonistek.

Naofumi Iwatani - bohater tarczy.Zmiana wydarzeń sprawiła że jest dużo słabszy fizycznie niż pierwotnie , nie doświadczył natomiast urazu psychicznego , historię z poprzedniego życia wprawiają go w konsternacje . Wciąż jednak potrafi obudzić się W nim zimny brutal z oryginalnej serii ,mimo że pełni częściej rolę jaką w pierwowzorze pełni Raphtalia .

Nazywany ojcem/teściem przez Włócznię , co ma podłoże w stosunku do Filo .

Eclair Seaetto - Rycerz , stronniczka królowej i przyjaciółka Filo. Uwięziona pod pretekstem , została uwolniona przez włócznie.Pełni rolę ochroniarza tarczy , i przyzwoitki dla dla włóczni.

Filo - Zmiennokształtny ptak , wyhodowany przez tarczę.Włócznia zakochał się w niej do szaleństwa po tym jak wyciągnęła go z dna po zdradzie , co wpłynęło na jego fetysze i skierowanie ich w nowe kierunki(hodowla czy szycie).

Możliwość zdobycia swojej ukochanej na własność od dnia narodzin sprawiła że włócznia przeznacza każdą wolną kwotę i czas na skupowanie jaj i nabijanie poziomów piskląt , w nadziei że w którymś będzie Filo.
dalej jest tylko obsesja

Inne historie poboczne[edytuj | edytuj kod]

A Day in the Life of the Shield Hero

Źródło[edytuj | edytuj kod]

https://mangarock.com/manga/mrs-serie-100108692[[Plik: Jajka.jpg |thumb|right| bardzo ]