Nidome no Yuusha

Z Anime-Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Alternatywnie :

Hero is Walking the Second Time on the Path of Vengeance While Laughing

Maou, I’m Going to Give You Half of the World so Take Vengeance with Me

Zemsta to uczenie niskie i prymitywne ...

Autorzy[edytuj | edytuj kod]

Kidzuka Nero

Shinku

Wydawane przez : Comic Walker (Kadokawa Shoten)

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Ukei Kaito był przyzwanym bohaterem.Po 4 latach walki ostatecznie zwycięża siły zła ratując świat. Zostaje jednak zdradzony.Leżąc w kałuży krwi i słuchając skrywanej przed nim prawdy pragnie tylko jednego , jeszcze jednej szansy aby się zemścić.Gdy w obłąkańczym śmiechu pogrąża się w ciemność nagle orientuje się że jest w tej samej sali w której przwano go 4 lata wcześniej , razem z tymi którzy potraktowali go jak zwierzę.

Nadeszła szansa na zemstę , lecz kim jest przemawiający do niego głos i czym był "okres okres próbny" , którym mówi?

Postacie[edytuj | edytuj kod]

Ukei Kaito : były heros, obdarzony boskim mieczem i dużą wiedzą o świecie , zabity gdy przestał być potrzebny.Obecnie jako "mściciel drugiej szansy" poprzysiągł zemstę wszystkim którzy go zdradzili , jak również wsparcie w zemście tym którzy go wesprą. Jest wyjątkowo bezwzględny i okrutny , ma jednak specyficzny kodeks moralny, przez który nie planuje zabić swoich wrogów tylko sprowadzić na nich strach ,ból i cierpienie w niewyobrażalnej ilości.

Księżniczka Alesia Aurollreaz rodu yukarino  : Była członkini drużyny Kaito i jego główny wróg.Jest rasistką w stosunku do ludzi z innych światów i nieludzi jak również uzdolnionym manipulatorem.Po wypaleniu przez Kaito na jej plecach listu zemsty poprzysięgła mu okrutną śmierć.

Minaris : człowiek - królik , asystentka protagonisty. Zdradzona przez przyjaciółkę , ojca i całą wioskę , sprzedana razem z matką w niewolę.Kupiona przez prtagonistę ze względu na "dobre" oczy , poprzysięgła pomóc j w zemście. Jest magiem iluzji ,tropicielem i trucicielem.

Źródło[edytuj | edytuj kod]

ale jakie przyjemne

https://mangakakalot.com/chapter/nidome_no_yuusha/chapter_1

https://mangarock.com/manga/mrs-serie-100192031

https://www.mangaupdates.com/series.html?id=147384