Magic? Muscle is Stronger!

Z Anime-Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Alternatywnie : Mahou? Sonna Koto yori Kinniku da!

Jak straszliwe bestie można spotkać w dziczy?


Autorzy[edytuj | edytuj kod]

Re:lucy

Doraneko


Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Elfka Feela po zgubieniu się w puszczy trafia niespodziewanie na zamieszkaną chatę. Spotyka tam Yuri , dziwnego człowieka nazywającego siebie magiem mięśni. Podczas walki z potworem ścigającym dziewczynę mężczyzna pokazuje swoją moc. Przy spólnym obiedzie Yuri opowiada jak swoją historię i oboje postanawiają wyruszyć razem ,aby zostać poszukiwaczami przygód.

Postacie[edytuj | edytuj kod]

choć wszystkie straszliwe i przerażające ...

Yuri - młody mężczyzna ,dawniej dziecko ulicy które przez historię ulicznego gawędziarza postanowiło nauczyć się magi ,w wyniku złego zrozumienia historii ostatnie 10 lat spędził trenując w puszczy aż do pokonania najsilniejszej zamieszkującej je bestii. Przez pustelnicze życie jego rozwój społeczny jest na poziomie zwierzęcia , ku częstej zgrozie uczącej go elfki , jest bardzo arogancki i absurdalnie wręcz dumny na punkcie swojej mocy , choć próbuje być w swoim podejściu dżentelmenem .

Jego "magia" jest tak naprawdę efektem niezwykle wytrenowanego ciała i opiera się na fizyce :

- Lot - przez odbijanie się od powietrza

- Miotanie ognistych kul - przez tarcie

- Wyczulone zmysły - przede wszystkim węch na poziomie psa

- odbijanie ciosów(w tym ostrzy) - przez napinanie mięśni

Feela - wysoko urodzona młoda elfka , która zgubiła się w lesie. Jest bardzo próżna i dumna ,sprytna , łasa na pieniądze i komplementy. Często ma problem ze swoim dzikim kompanem , choć często sama go podpuszcza.

Po sporze z rodziną postanowiła żyć na własny rachunek , wykorzystując zdolności swojego kompana. Razem podejmują się najróżniejszych zleceń , od znalezienia psa po zabójstwo na zlecenie.

Feela jest potężnym magiem żywiołów , słabo radzi sobie jednak w walce na bliski dystans , potrafi też czytać w myślach.

Źródło[edytuj | edytuj kod]

https://mangarock.com/manga/mrs-serie-100281945
najstraszniejszy jest człowiek