Użytkownik:WindowsKillerPL

Z Anime-Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Użytkownik Anime-wiki.
WindowsKillerPL
Profil
Wiek Nie podano
Płeć (fizycznie) Mężczyzna
Znany jako Len Kagamine (kanji: 鏡音レン )
Dołączył dnia 27 sierpnia 2015, około godziny 20:12
Rasa Youkai (kota)
Zajęcie Jest tego trochę, m.in. administruje swoim serwerem. Więcej poniżej (jeśli już jest).
Miejsce Ok. 9.3 km od lotniska Wrocław Strachowice (8.16 km od krawędzi pasa 29); Ok. 1.5 km od stacji Wrocław Główny


O użytkowniku[edytuj | edytuj kod]

Na razie wiadomo że jest kotem, znaczy youkai kota. Prowadzi badania nad dodawaniem ludziom zwierzęcych uszu i spisuje nowe, wcześniej nieistniejące w spisie ICD-10 choroby, które wynajduje na co dzień - kodów tych istniejących uczy się na pamięć. Poza tym rysuje i tworzy plany różnych pojazdów (samolotów i pociągów na razie), które zamierza zrealizować (co nie wiadomo, czy będzie możliwe). Jest kocim ambasadorem od około 17 lub 18 maja 2015 roku. Zafascynowany postaciami typu nekomimi/kitsunemimi, co widać na niektórych rysunkach a także w zawartości folderu "Zdjęcia" w telefonie - w sumie nie tylko. Strasznie niezdecydowany. Interesuje się lotnictwem, kolejnictwem i komputerami - coś jeszcze zostało z programowania (to wraca trochę). Wbrew pseudonimowi używa Windowsa, chociaż Linuxa też zna (nie każdego, ale z Ubuntu miał przyjemność korzystać. A także różnych wersji OpenSUSE, ale to się nie liczy. Więcej informacji? Zapraszam do pytania). Chętny do pisania roleplayów (do tego celu używa GG) Fotografuje startujące i lądujące samoloty.

Na Anime wiki najczęściej nazywany "Winnyan".

Zajęcia i zainteresowania[edytuj | edytuj kod]

Nekosoft[edytuj | edytuj kod]

Zgadza się, dobrze czytacie. Jest to strona utworzona przez Winnyana, gdzie przechowywane są pliki do różnych niecnych celów. Jest ona tworzona przez niego w HTML 4.01 bez użycia CSS[1]. Pierwotnie powstała na jednym z darmowych hostingów, ale przenoszona jest na własny komputer serwer. Jeszcze to nie jest w pełni gotowe i strona często bywa offline. Prowadzone są prace nad jej przywróceniem, a pierwotna strona działa cały czas ze względu na jej większą niezawodność. Strona na komputerze serwerze własnym Winnyana jednak ma więcej opcji rozwoju. Dzięki nieskończonym zasobom internetu strona jest zdolna do działania razem z takimi serwisami jak serwer NNTP, serwer BBS oraz wkrótce serwer Minecraft. Wszystko tylko na 1 GB pamięci RAM. Wszystko dzięki dostawcy internetu, który podarował szybsze łącze. Mniej stabilne, ale zawsze jakaś motywacja.

Koreańce walczyły o to, by serwer nigdy nie powstał. Doszło do zgonu dysku twardego, ale cudem udało się odratować cały komputer. Winnyan znalazł niewspierany, ale genialnie działający Windows Server, zainstalował, przeprowadził próbę z Active Directory, ale wywalił to pieroństwo[2]. Potem serwer powstał i jakoś działa. Korea Południowa się obraziła i przestała wspierać swoje komputery serwery. Tak samo jak Stany Zjednoczone porzuciły dobre systemy operacyjne. Tak bez wsparcia wszystko działa, mając gdzieś pochodzenie oprogramowania i sprzętu, czerpiąc korzyści z bycia podłączonym do szybkiego internetu oraz bycia użytecznym urządzeniem, a nie kupą złomu i plastiku, która leży i nawet środowiska nie truje, bo w cynie zakazali używania rtęci.

Teraz strona działa na obydwu serwerach, na serwerze zewnętrznym pierwszym (wkrótce każdy dostanie swoją nazwę by się nie mylić) dodane zostało forum. Ale forum należy do pewnego bloga. Prowadzone są też prace nad dodaniem bazy danych, która ma zostać użyta do przyszłych programów i innych usług.

Serwer został wyłączony z powodu jego awarii. Serwer został uruchomiony ponownie 15 marca 2019.

Programy[edytuj | edytuj kod]

Pisane są tu udostępniane. Chociaż nie wszystkie, tylko niektóre. Chociaż przydałoby się wszystkie, tak by o nich nie zapominać. Bo część z nich leży, znika na dysku... i słuch o tych programach ginie. A dwa z nich są szczególnie wartościowe (właściwie mają tylko wartość sentymentalną, bo jak się uprzeć to każdy może napisać taki).

Kolejnictwo i lotnictwo[edytuj | edytuj kod]

Tu też się coś znalazło. Z tych zainteresowań nie ma może co opisywać, ale tak, to jest jedno z zainteresowań Winnyana. Stąd fotografowanie startujących i lądujących samolotów. Fotografowanie pociągów też.

Kontaktowanie się[edytuj | edytuj kod]

Możliwości kontaktu[edytuj | edytuj kod]

Z użytkownikiem można się skontaktować na różne sposoby. Jedną z możliwości jest kontakt poprzez czat Anime Wiki. Więcej:

GG: 24755681

Line: nekomimi-kagamine

E-mail prywatny: mywin17@live.com

E-mail drugi, raczej serwerowy: nekoembassy.kagamine-l@mail.ru lub kagamine_l@outlook.com

E-mail w sieci TOR: windowskillerpl@sigaint.org lub windowskillerpl@sigaintevyh2rzvw.onion (opuszczony, na razie użytkownik nie odbiera stamtąd maili)

Vertrauen (BBS): Kagamine

Nekosoft (BBS/NNTP i inne): Neko, neko-aoki, Neko-chan - wszystko zależy od miejsca poszukiwań.

Facebooka nie będzie. Innych społecznościowych portali też nie.
  1. Jednak niektóre elementy bez niego się nie obędą. Na przykład arkusze XSL, które też są zastosowane. I czasem na stronach testowych (robionych na informatyce).
  2. To przez Active Directory serwery wolno się uruchamiają. A że u Winnyana komputer serwer jest tylko jeden i nie działa cały czas, to się w tym przypadku nie przydaje i tylko spowalnia.